Jak zmniejszyć ilość pozostałości wody w nogach za pomocą kremu do ciała?

Jeśli doświadczyłeś, że Twoje nogi są naprawdę suche i twarde do tego stopnia, że ​​chcesz nałożyć krem ​​do ciała na bazie wody, ale nie chcesz narażać się na potencjalnie szkodliwe chemikalia, być może szukasz rozwiązania guam dren. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych kremów do ciała, które zawierają substancje nawilżające i zmiękczające. Jeśli nie chcesz nakładać kremu na problematyczne obszary, możesz znaleźć rozwiązanie w domu. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zmniejszyć retencję wody w nogach za pomocą kremu do ciała, czytaj dalej.

Powodem, dla którego warto o tym wiedzieć, jest to, że jeśli masz do czynienia ze stanem skóry, takim jak egzema lub infekcja skóry, stosowanie balsamu do ciała ze środkami nawilżającymi może powodować dodatkowe podrażnienie. Jeśli masz obecnie problemy ze skórą i już zacząłeś używać kremu do skóry, który ma leczyć te schorzenia, przerwij stosowanie. Zapewni to, że nie wprowadzisz do swojego systemu więcej toksyn. Ponadto stosowanie kremu o wysokiej zawartości alkoholu może zakłócać naturalną produkcję sebum w skórze od guam algi.

Jednym ze sposobów zmniejszenia retencji wody w nogach za pomocą kremu do ciała jest cotygodniowe złuszczanie skóry. Robiąc to, pamiętaj, że nie powinieneś drapać ani rozdzierać skóry. Jeśli zdarzy ci się skaleczyć, należy natychmiast dokładnie umyć obszar, aby usunąć krew lub inne fragmenty, które mogą być obecne. Następnie użyj toniku, aby pozbyć się nadmiaru balsamu lub kremu.

Jak zmniejszyć retencję wody w nogach kremem do ciała, który zawiera przeciwutleniacze, jest również proste. W rzeczywistości jest to prawdopodobnie najłatwiejszy rodzaj produktu do włączenia do regularnej pielęgnacji skóry. Przeciwutleniacze działają poprzez neutralizację wolnych rodników w twoim systemie. Są to produkty uboczne aktywności komórkowej odpowiedzialne za powodowanie uszkodzeń komórek. Przeciwutleniacze pomagają również wzmocnić zdrowie układu odpornościowego, wzmacniając go.

Innym sposobem na zmniejszenie retencji wody w nogach za pomocą kremu do ciała jest stosowanie produktów z filtrem przeciwsłonecznym. Nawet jeśli codziennie spędzasz tylko kilka minut na słońcu, słońce może spowodować trwałe uszkodzenie komórek skóry. Dlatego zawsze powinieneś nosić krem ​​z filtrem przeciwsłonecznym. Najlepsze rodzaje filtrów przeciwsłonecznych nie zawierają żadnych syntetycznych chemikaliów i były wielokrotnie testowane pod kątem ich skuteczności w blokowaniu zarówno promieni UVA, jak i UVB.

Wreszcie, możesz dodatkowo chronić swoją skórę, stosując kremy przeciwstarzeniowe. Wraz z wiekiem nasza skóra wytwarza mniej wilgoci i kolagenu. W efekcie nasza skóra staje się matowa i obwisła. Aby rozwiązać ten problem, dostępne są produkty zawierające retinol.

Retinol jest również dostępny jako rodzaj witaminy A. Kupując produkty zawierające retinol, należy uważnie przeczytać etykietę. Poszukaj słowa „asparaginian” zamiast „askorbinian”, ponieważ te składniki są bardzo podobne. Ten pierwszy może być bardziej skuteczny, ponieważ rozkłada peptydy i cząsteczki w twoim ciele.

Innym sposobem na walkę z tym problemem jest stosowanie kremu do ciała zawierającego witaminy A i E. Witaminy te pomogą Twojej skórze w produkcji większej ilości kolagenu. Kolagen nadaje skórze elastyczność. Bez elastyczności Twoja skóra straci jędrność i stanie się łatwo pomarszczona. Zmarszczki, które pojawiają się nagle, mogą być spowodowane zbyt dużą ekspozycją na słońce lub wiatr. Nadmierna ekspozycja na żywioły zwiększa również ryzyko powstawania zmarszczek. Krem do ciała z witaminą A pomoże Twojej skórze zachować młodość na dłużej.