متخصص قلب – آنچه آنها انجام می دهند و چرا باید به آن مراجعه کنید

انواع مختلفی از متخصصان قلب وجود دارد. تمایز اصلی بین کسانی است که عمل جراحی انجام می دهند و کسانی که در مطب کار می کنند و مشکلات قلبی را تشخیص و درمان می کنند. این بدان معناست که اگر مشکلی دارید اما نمی دانید علت آن چیست ، به پزشک مراجعه می کنید که می تواند آزمایشات تشخیصی ، تست های استرس و سایر معاینات را برای پی بردن به این مشکل انجام دهد. سپس ، اگر تنها چیزی که نیاز دارید دارو یا تغییر در شیوه زندگی است ، این نوع پزشک قلب می تواند به شما کمک کند. اما در صورت نیاز به عمل جراحی ، به پزشک قلب ارجاع داده می شوید که بیماران را تشخیص داده و در صورت لزوم آنها را جراحی می کند. دلایل مختلفی برای مراجعه به متخصص قلب وجود دارد. آنها را در زیر کاوش کنید.

تنگی نفس

برخی شرایط وجود دارد که تنگی نفس طبیعی است. ورزش ، رقص یا ورزش همگی می توانند باعث شوند بعد از مدتی انجام این فعالیت ها احساس خستگی و تنگی نفس داشته باشید. با این حال ، اگر خودتان را تحت فشار قرار نمی دهید ، اما احساس می کنید نمی توانید نفس بکشید ، وقت آن است که تحقیقات یک متخصص قلب در ناحیه خود را شروع کنید. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا شما به درستی تنفس نمی کنید و اغلب اوقات آنها به نوعی با قلب برخورد می کنند. این پزشک خاص همه موارد مربوط به قلب را می داند و می تواند به شما کمک کند تا علت مشکل خود را مشخص کنید.

درد قفسه سینه

درد در قفسه سینه یک احساس هشدار دهنده است. بسیاری اوقات ، ممکن است فقط گاز باشد. با این حال ، از سوی دیگر ، چنین دردی می تواند نشانه چیزی جدی تر باشد. به عنوان مثال ، اگر شما آنقدر آسیب می بینید که مجبورید کار خود را متخصص قلب در مشهد متوقف کنید ، ممکن است این چیز بیشتری باشد و باید با پزشک تماس بگیرید. و اگر درد همچنان ادامه دارد یا عذاب آور است ، شما واقعاً باید نگران باشید و باید کسی شما را به اورژانس برساند. هنگامی که آنجا بود ، یک متخصص قلب در حال انجام وظیفه خواهد بود. این پزشک سریعاً کار می کند تا به شما کمک کند بفهمید چه چیزی شما را ناراحت می کند.

بازمانده حمله قلبی

زندگی در سکته قلبی باعث افتخار است. با این حال ، پس از اتمام عمل جراحی ، وقت آن نیست که صحبت با متخصص قلب را متوقف کنید. در واقع ، بهتر است به طور مداوم قرار ملاقات های بعدی خود را تعیین کرده و در مورد هرگونه تغییر در وضعیت خود بحث کنید. پزشک شما می داند که چه چیزی باید به شما بگوید تا از سلامت شما اطمینان حاصل شود. به احتمال زیاد ، رژیم غذایی و برنامه ورزشی مناسب شما قرار می گیرد. همچنین ، او می تواند به هر س questionsالی که در نتیجه سکته قلبی دارید ، پاسخ دهد. برخی از مردم ممکن است فکر کنند که تقریباً هر پزشکی می تواند نکات رژیم غذایی و ورزش را ارائه دهد. با این حال ، برخورد با یک متخصص قلب بهتر است زیرا این پزشکان در دانشکده پزشکی در زمینه های قلب تخصص دارند.