غذای خرگوش – سعی کنید آنها را از گیاهان خود دور کنید!

خرگوش ها هزاران سال زندگی کرده اند و با گل ، برگ ، گیاهان و انواع دیگر نیشخورهای گیاهی خوشمزه جشن می گیرند و می توانند در طبیعت کشف کنند. با این حال ، یکی از موارد تأسف برانگیز در مورد این حیوانات این است که آنها همچنین دوست دارند به باغ شما و به ویژه وصله مورد علاقه باغبانی شما بیایند و آنچه را که در طی چند ماه گذشته پرورش داده اید و می پرورانید را بدزدند. گفتن اینکه این موضوع تحریک کننده است ، اظهارنظر گسترده ای است ، اما کارهای خاصی وجود دارد که می توانید برای حصار کشی باغ های خصوصی خود انجام دهید. در غیر این صورت ، ممکن است تمام کارهای سخت شما به غذای خرگوش تبدیل شود.

بنابراین چه نوع گیاهانی برای این پستانداران کوچک دوست دارند که روی  گل زامفولیا آنها نیش بزنند؟ خوب ، گلها مطمئنا مورد پسند گل آنها هستند و آنها دوست دارند انواع گلهای مختلف را در طول روز بخورند تا تمام نیازهای غذایی آنها را برآورده کنند. اگر در باغ خود گلهای دوست داشتنی پرورش داده اید ، چه در گلدان و چه در گلدان ، سعی کنید از این گلها با خیال راحت محافظت کنید.

خرگوش ها از گیاهان نیز لذت می برند و گرچه گیاهان علفی شگفت انگیزی وجود دارد که ممکن است در نزدیکی خانه شما در حال رشد باشند ، اما آنها احتمالاً می خواهند به وصله شخصی شما سر بزنند تا از ثمره زایمان شما لذت ببرند. به همین دلیل گیاهانی که می کارید به سادگی برای آنها مناسب تر از گیاهان وحشی است و به همین دلیل باید اطمینان حاصل کنید که این مناطق از مرزها نیز خارج هستند.

همه ما در مورد شخصیت مشترک کارتونی Bugs Bunny که همیشه با هویج در دستش تصویر می شد ، می دانیم. این کمی کلی گویی است و حقیقت این است که خرگوش ها واقعاً دوست دارند از انواع سبزیجات مختلف و نه فقط هویج لذت ببرند. هرکسی که پچ سبزیجات داشته باشد مطمئناً باید این حصار را حصارکشی کند تا خرگوش های وحشی در منطقه محلی شما نتوانند وارد شوند و تلاش شما را خراب کنند.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *